ХТО МИ Є

 Компанія «Санрайз Груп» працюэ з усіма видами дерев'яного домобудівництва. Продуктом компанії є високоякісні каркасні будинки, будинки із SIP-панелей та будинки з брусу.

За час роботи в Україні компанія,  налагодила власне виробництво й успішно реалізувала більш ніж 170 проектів дерев'яного домобудівництва по всій території України.

Компанія активно співпрацює як з приватними домовласниками, так і з бізнес-сектором. Портфоліо компанії містить реалізовані індивідуальні проекти для готельного бізнесу, баз відпочинку, spa-курортів і ресторанів.

ЩО МИ РОБИМО

Ми допомагаємо втілити в життя мрію тих, хто хоче побудувати власний екологічний та енергозберігаючий будинок, даємо можливість стати незалежним від негативних зовнішніх факторів, що впливають на якість життя.

Ми виступаємо за здоровий спосіб життя і підтримуємо ідеї відновлення лісу та природних ресурсів, якими нас забезпечує природа. Своєю діяльністю ми допомагаємо ростити і виховувати здорову націю, відроджуючи традиції і мистецтво дерев'яного домобудівництва.

Холдинг бере активну участь у соціальних програмах підтримки людей, що потребують допомоги, у програмах здорового виховання дітей та відродження духовності в Україні.

КУДИ МИ ЙДЕМО

Наша місія – це забезпечення людей теплим й екологічним житлом. І з кожним днем ми робимо це житло доступнішим, руйнуючи стереотипи про високу вартість нерухомості й складність спорудження власного будинку.

Ми крокуємо в ногу з часом і відкриваємо людям можливості використання сучасних інноваційних технологій швидкого енергозберігаючого будівництва, зберігаючи і підтримуючи екологічний баланс у природі.

Майбутнє нашої компанії – це активна робота з відновлення традицій дерев'яного домобудівництва у поєднанні з упровадженням технологій використання альтернативних джерел енергії та програм щодо поліпшення якості життя людей.

ДО НАС ЗВЕРТАЮТЬСЯ ТІ, ХТО МРІЄ ПРО ВЛАСНИЙ
ЕКОЛОГІЧНИЙ ТА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ БУДИНОК