На початку весни ми запустили новий сайт ЄвроХауз www.eurohouse.ua в довге і далеке плавання по просторам інтернету. Ми впровадили нові технології будівництва, додали більше проектів, опцій, послуг.
Зізнаємося, робота над нашим новим сайтом ще триває. Найближчим часом запустимо українську і англійську версії. Розділи «Проекти», «Галерея» і «Блог» будуть постійно поповнюватися новим цікавим контентом.
Заходьте на www.eurohouse.ua - у нас там не тільки купа нових проектів, а й новенький зручний інтерфейс, щоб все було просто, швидко, а запити на розрахунок будинку надсилалися в два кліка з телефону. Обирайте ідеальний для себе або вашої родини проект, натискайте «замовити». Протягом дуже короткого часу Вам зателефонує наш фахівець і запросить Вас на зустріч в офіс. Ну, а там вже архітектори, дизайнери, інженери-будівельники збираються з Вами за великим круглим столом і обговорюють будівництво Вашого майбутнього будинку!
Також, для більш зручного користування та економії вашого часу в розділі «Проекти» біля кожного будинку ми вказали його вартість в комплектації «База», «Оптима», «Стандарт». Більш того, ви навіть можете побачити, як зміниться ціна, при виборі іншої технології будівництва, наприклад, газоблок або sip.