В кінці року ми традиційно підвели підсумки нашої роботи і сьогодні хочемо поділитися ними з вами.

За минулий рік наш холдинг підписав більше 40 договорів на спорудження дерев'яних будинків. Загальна площа всіх проектів становить 4100 м кв. При відносному затишші на ринку будівництва наша компанія змогла виконати план з проектів та отримати замовлення на будівництво на наступний рік.

Так, на сьогодні в стадії активної розробки перебуває комплексне індивідуальне проектування двох великих об'єктів – приватних житлових комплексів. Один з комплексів проектується за технологією будівництва з використанням профільованого брусу. Загальна площа забудови об'єкта – 1500 м кв. Об'єкт цікавий як з архітектурної точки зору, так і з дизайнерської. Спеціально для нього буде розроблено проект ландшафтного дизайну і виконано роботи з облаштування території понад 2,1 га, у тому числі берегової зони Дніпра. До того ж він матиме особливу цінність як соціальний об'єкт загального доступу, адже на території комплексу планується спорудження музейного приміщення та паркової зони громадського призначення.

Другий комплекс буде реалізований з використанням каркасно-щитової технології. Загальна площа забудови близько 725 м кв. Проект також передбачає виконання ландшафтних робіт з облаштування території близько 1 га.

Також у минулому році ми розширили спектр послуг, і нашою компанією було успішно освоєно будівництво з використанням нового матеріалу – клеєного дерев'яного бруса.

Холдинг значно розширився. У 2015 році кількість персоналу зросла до 30-ти офісних співробітників та 20-ти кваліфікованих будівельних бригад, сертифікованих саме для каркасного та дерев'яного домобудівництва. Також було відкрито офіс у Львові, де з серпня місяця активно працює Західне представництво компанії.

Крім того, компанія брала активну участь у соціальних програмах допомоги дітям з проблемних сімей та учасникам бойових дій у зоні АТО.