karkasny dom

Приватні будинки та комерційні об'єкти


logo EH для формыКомпанія «ЄвроХауз» спеціалізується на проектуванні, будівництві «під ключ» і продажі приватних будинків та комерційних об'єктів.

Працюючи в Україні з 2008 року, компанія впевнено займає позицію лідера у приватному житловому будівництві. Сьогодні «ЄвроХауз» співпрацює з провідними виробниками високоякісних екологічних будівельних матеріалів в Європі та використовує продукцію відомих брендів, таких як Egger, Rockwool, Rehau, Isover, Ceresit.

Головна мета роботи компанії «ЄвроХауз» – підвищити якість життя, надаючи можливість людям мати власний будинок з екологічно чистих матеріалів, роблячи його енергоефективним і комфортним для життя. Тому слоган компанії «Мрія. Сім'я. Дім» відображає та підтримує головні цінності людини сьогодні.

 

smerekova hata

Будинки з карпатського зрубу


smerekТрадиції дерев'яного домобудівництва з карпатського зрубу давно відомі й відзначаються практичністю і природністю. Будинок, який «дихає» та зберігає ауру живого лісу, свіжість гірського повітря й швидкоплинних річок, тепло стародавніх традицій – ось що таке будинок від «Смерекової хати».

Компанія «Смерекова Хата» спеціалізується на дерев'яному житловому будівництві з оциліндрованого зрубу, профільованого брусу, дикого зрубу і клеєного брусу. Спектр пропозицій компанії дуже широкий і задовольняє запити найвибагливіших замовників, як українських, так і закордонних. Портфоліо компанії містить найрізноманітніші проекти – від типових проектів саун і літніх будиночків до великих індивідуальних проектів заміських баз відпочинку, фінських будинків і котеджних містечок.

Численні позитивні відгуки про компанію – це результат згуртованої роботи команди майстрів, кожен з яких відповідає особисто за якість своєї роботи.

«Смерекова хата» – це відродження традицій екологічного домобудівництва з карпатського зрубу в поєднанні з сучасними технологіями енергозбереження.

eurohouse

Канадські будинки


Завдання компанії «Каркасний дім» - зробити можливість жити у власному приватному будинку доступною для кожного. Тому в своїй роботі компанія використовує сучасні технології швидкого будівництва із SIP-панелей і недорогого каркасного будівництва з використанням будівельних матеріалів місцевих виробників.

Компанія «Каркасний дім» повною мірою виправдовує довіру своїх замовників, надаючи якісні послуги зі зведення та продажу заміських будинків типових проектів, літніх будиночків, дач, гаражів, котеджів невеликої площі й невеликих прибудов та надбудов до приватних будинків.

«Каркасний дім» цінує і підтримує своїх замовників, серед яких молоді та багатодітні сім'ї, літні люди, які мріють про спокійне і розмірене життя за містом, шанувальники садівництва та просто романтики.